*Między 16 a 22 marca plan się nie pojawi. Przez część tygodnia jestem niedostępny, a przez resztę nadrabiam chorobowe. Dlatego terminarz z ewentualnymi wolnymi miejscami dostępny będzie od 23.03

Hey, 🙂
poniżej (na dole strony) znajdziesz kalendarz informujący o moim grafiku i wolnych terminach dla rozmaitych usług.

1. Podstawowa organizacja:
– Zwykle rejestracji można dokonać maksymalnie 7 dni w przód .
– Grafik na kolejny tydzień będzie publikowany zawsze w niedzielę (zwykle wieczorem) kończącą grafik obecny.
Informacja dla klientów z regularnymi spotkaniami:
– Osoby, które mają już u mnie stałe zajęcia co tydzień lub co dwa, nie będą musiały rezerwować terminów w kalendarzu, bo mogą to zrobić u mnie po zakończeniu spotkania. Wówczas osobiście zamieszczę rezerwację w kalendarzu.
Informacja dla osób „nowych” potrzebujących się zapisać:
– Możecie w każdą niedzielę/poniedziałek sprawdzić kalendarz czy są dostępne miejsca na nowy tydzień, bądź napisać do mnie w okresie weekendu, abym wyznaczył Wam termin w kolejnym tygodniu (jeżeli będzie jakiś wolny).

2. Mapa zajęć dostępnych dla rezerwacji poprzez kalendarz.

a) Zajęcia indywidualne:
Zajęcia, terapia on-line dla osób zaburzonych
Konsultacje dla psychologów, terapeutów

Z uwagi, iż są osoby, które potrzebują i szukają regularnych spotkań a są i tacy, którzy potrzebują czasem pojedynczej konsultacji, to każdy wolny termin dla zajęć indywidualnych będzie posiadał określone oznaczenia:
Regularne spotkania” mówi o tym, że istnieje termin dla stałych zajęć. Można oczywiście wykorzystać go tylko dla pojedynczej sesji ale chodzi o to,  że w tym wypadku istnieje gwarancja dalszych rezerwacji.
– „Pojedyncza konsultacja” w tym wypadku oznacza to, iż rejestracja w tym terminie nie daje pewności, że w kolejnym tygodniu będą wolne miejsca. Jest to termin przeznaczony dla pojedynczego spotkania/konsultacji.

b) Informacja dla zajęć grupowych:
Zajęcia grupowe, terapia dla DDA/DDD, Katowice
Grupowe zajęcia dla osobowości lękliwej/unikającej, Katowice

Zwykle zapisu można dokonać tylko w momencie tworzenia nowej grupy, a przy wolnym terminie będzie widniał tytuł:
Zajęcia grupowe„.

c) Inne szkolenia lub webinary:
W wypadku wolnych terminów dla szkoleń i działań Stowarzyszenia będą widniały tytuły:
„Szkolenie”.

3. Instrukcja korzystania:
– Po kliknięciu w dany dostępny dzień na kalendarzu, wyświetlą Ci się możliwości rejestracji.
– „Klikając” wybrany wolny termin, zostaniesz poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska (możesz wpisać cokolwiek, nawet inicjały) oraz adres e-mail (ten wpisz prawidłowo).
– Następnie po rezerwacji terminu skontaktuj się ze mną poprzez jedną z poniższych opcji:
1. Formularz kontaktowy e-mail.
2. Kliknij aby połączyć przez Skype.

I poinformuj mnie, że dokonałeś rezerwacji na daną godzinę i podaj swoje dane lub sam adres e-mail.

4. Obecny terminarz:
– Obejmuje okres 16.03. – 22.03.2020 
– Kolejny grafik ukaże się  22.03.2020 (około godziny 23).

Kwiecień 2020
pon wt śr czw pt sob nie
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930123

39
Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Marek
Gość
Marek

Czy terminy już tu nie będą podawane? Na skype można wysłać pytanie o termin?

Adam
Gość
Adam

Panie Wiktorze a mie dałoby rady sporządzić jakiejś listy oczekujących? Bo zależy mi na spotkaniach a zupełnie nie można się zapisać tak na stałe. A tak jak się zwołania miejsce to chyba ktoś randomowo dostaje przydział, a Ci co czekają to nawet o tym nie wiedzą że jest wolne. Nie wiem czy dobrze się wyraziłem ale na pewno będzie Pan wiedział o co chodzi

melx
Gość
melx

Porównując to trochę jakby się chciało zapisać do neurochirurga z nfz ???? ja tylko prosiłbym o informację bo tak sobie czekam 3 tydzień aż się coś zwolni w kalendarzu i może jest jakaś lista oczekujących? Bo może ja tu czekam a inni się zapisują? ?

Abc
Gość
Abc

Nie chce truć na maila więc zapytam tutaj, to może ktoś odpowie. Czy istnieje możliwość zapisania się na jakiś termin poza godzinami dostępnymi w kalendarzu?

Ewelinka
Gość
Ewelinka

Wiiiikkktoooorzzzeeeeeee pomorduje też tutaj ?? potrzebuje 4 spotkania aby mi trochę ułożyć w głowie parę tematów związanych z akceptacją. Bardzo proszę o taką możliwość. Ta spamerka na skype to ja ??

IWONA
Gość
IWONA

Dzien dobry. Razem z córką szukamy kogoś do wsparcia córki w jej zaburzeniu jakim jest anokreksja.
Czy znalazłby Pan jakiś termin? Sprawa jest taka ze potrzeba wsparcia bo farmakologia nie rozwiązuje problemu. Córka ma 16 lat

matt
Gość
matt

Dzień dobry Wiktor! Chodziłem na terapię poznawczo-behawioralna przez rok z rozpoznaniem zaburzenia lękowego z somatyzacja i atakami paniki. Na początku była poprawa ale po poltorej roku wszystko mi się nasililo z dnia na dzień. Nic się złego nie działo w moim życiu. Dobilo mnie to i po pierwsze chciałbym zapytać czy wiesz może czemu to się tak nagle pogarsza a po drugie czy zapisując się do ciebie praca nad zaburzeniem wygląda tak samo jak na terapii poznawczej? ?

Kasia
Gość
Kasia

Czy jeżeli nie mam jeszcze 17 lat to może to być jakiś problem z zapisaniem się w wypadku gdyby był dostępny termin??

Nowacki H.
Gość
Nowacki H.

Dobry wieczór Panie Wiktorze. Od 3 tygodni mogę napisać śmiało, że poluję na termin w tygodniu bo w weekendy pracuję zawodowo.
Jestem z Krakowa i interesują mnie zajęcia dla psychologów internetowo bo poleciła mi je znajoma. Pracuję z osobami z PTSD.
Ale za nic w świecie nie mogę się zapisać. Interesuje mnie co tydzień lub co dwa jedna sesja przez komunikator. Tylko czy to będzie w ogóle możliwe? I to w tygodniu?
Pozdrawiam z Krakowa Nowacki H.

Tomek
Gość
Tomek

Witaj Victor! A takie jedno spotkanie na którym potrzebuję porady? Tylko takie 2 godziny potrzebuję pod rząd jest możliwe? Mail też poszedł ;p bo widzę każdy stosuję tą metodę 😀

Natalia
Gość
Natalia

Wiktorze czy jest jakaś szansa na zapisanie mnie na dłuższa terapię? Mam wiele lęku w sobie ale nie mam tylko nerwicy a osobowość lękową. To potwierdzona diagnoza i szukam terapii. Jestem już po jednej 2 letniej ale niewiele się zmieniło w tym co najbardziej mi potrzeba. Zależy mi się z Tobą skontaktować i z Tobą pracować bo same Twoje wpisy zrobiły ogromną u mnie różnicę w samopoczuciu. Zostawiam maila w komentarzu i daj proszę odpowiedź. Jak trzeba to poczekam proszę tylko abyś się określił czy to wogóle możliwe?
Pozdrawiam!

Ola
Gość
Ola

Wiktor a czy obecnie da radę umówić się na zajęcia w weekendy? Niestety w tygodniu sporo pracuję i nie mam możliwości. Zależy ma na spotkaniach stałych choć wiem, że nie da rady pewnie co tydzień ale te 3 razy w miesiącu? Wysłałam maila ale i napisałam tutaj żebyś nie przeoczył 🙂 Dziękuję z góry! Moim problemem jest moja osobowość albo charakter,(sama nie wiem) obok nerwicy też dlatego szukam pomocy u Ciebie bo terapeuci jakby nie mają pomysłu już na mnie.
Ola

Julia
Gość
Julia

Witam!
Mam małe pytanko. Czy znajdzie się może jakieś miejsce dla nowych osób? Na stałe spotkania raczej nie liczę bo wiem ile masz Wiktorze pracy, ale co jakiś czas jako dodatek do terapii, na którą już chodzę?Terapia jest okej, ale jednak czegoś mi w niej brakuje, właśnie takiego typowo podejścia do samego zaburzenia, objawów, myśli itp, a nie tylko do rozwiązywania przyczyn i zajmowania się sprawami osobowosciowymi. Czy to by ze sobą nie kolidowało, jeśli bym korzystała z tej terapii i konsultacji u Ciebie?
Oczywiście jeśli znajdzie się dla mnie miejsce. Widziałam ostatnio jakieś miejsce w niedzielę, ale na razie wstrzymałam się z decyzją, bo nie zdecydowałam się wtedy jeszcze. Dla mnie właśnie weekend byłby najlepszy albo w tygodniu po południu. No ale to już zależy od Ciebie, czy znajdzie się dla mnie jakieś miejsce 🙂
Pozdrawiam

Tomek Więckowski
Gość
Tomek Więckowski

Ehhh, nie da rady zaklepac terminu. Był wolny czwartek i niedziela, zaczalem zaklepywac czwartek a ktoś w tym czasie zrobił to pierwszy i jednocześnie niedzielę ktos pewnie inny 🙂
Wiktor robiłeś mi kiedyś scid test na praktykach i potem chwilę pogadaliśmy i mocno do mnie dociera co mówisz. Mnie obecnie zależy na 1,5 wizycie bo mam życiowy kryzys i potrzebuje go omówić po prostu. Wiec jeśli nie możesz stałych spotkań ustalić to może jednorazowe w jakiś dzień w tym tygodniu?Daj proszę znać, napisałem na maila kontakt do mnie

Tkacz A.
Gość
Tkacz A.

Witam. Chciałabym skorzystać z poradnictwa dla psychologów w Katowicach ale pasują mi tylko piątki tak między 16 a 18. W kalendarzu widzę, że piątek prawie zawsze jest do 13, 14. Wysłałam maila i proszę o odpowiedź na mój adres, jeśli nie będzie nigdy takiej możliwości w piątki.
Będę zobowiązana.
Tkacz A.

Agnieszka
Gość
Agnieszka

Victorze to bez mała niemożliwe jest się zapisać na dany tydzień bo po chwili nie ma terminów lub już przy wstawianiu większość jest zajęta. Co nowej osobie uniemożliwia rejestrację. Rozumiem że w innych godzinach niż tu podane nie da rady się umówić albo np sobotę?

Agatt
Gość
Agatt

A czy będzie jakaś konkretne godzina nowego grafiku w niedzielę? Super z tym pomysł bo to ułatwia dopasowanie tylko wczoraj po publikacji pomyślałam, że w sumie rano sobie zaklepię termin a rano już nic nie było ;/
Wiec to się trzeba spieszyć więc godzina publikacji byłaby mila 😀

Przemas
Gość
Przemas

To zamówcie sobie 3 albo 4 do przodu spotkania bo i tak najlepiej co tydzień. a u Wiktora i tak co tydzień to tak co 10 dni (bez obrazy Wik :D) 😀 więc wychodzi 3 razy w miesiącu 😀 a warto bo poszerzanie strefy komfortu trochę trwa a Wikula dobrze łączy kropki i błędy szybko pokazuje. a to wszystko musi potrwać aby efekty przyszły. nawet

Daniel
Gość
Daniel

Ejjj ale to prawda 😀 na sobotę chciałem zarezerwować a były jeszcze 2 terminy i nagle po 3 minutach nie ma 😀
Najlepiej 2 tygodnie w przód to wtedy będzie łatwiej 🙂