* !! Ważna informacja dla nowych osób poszukujących wolnego terminu. Otwórz proszę poniższą zakładkę i przeczytaj. !!

Nie możesz uzyskać wolnego terminu ani odpowiedzi? Przeczytaj dlaczego tak może być.

Szanowni Państwo,
jeśli będziecie Państwo potrzebowali umówić się ze mną na konsultację czy też stałe zajęcia online to można będzie tego dokonać tylko i wyłącznie poprzez poniższy kalendarz. Jeżeli nie będzie dostępnego w nim terminu, to oznacza, iż wolnych terminów po prostu obecnie nie ma, a ja nie zapisuję z dalekim wyprzedzeniem (maksymalnie 2,3 tygodnie, ale to stałych klientów).
Cieszę się, że moje usługi są poszukiwane, gdyż wiem, iż wiele osób korzystających z moich ofert poleca mnie, a to z kolei oznacza, że niektórzy doceniają moją pracę. Zauważyłem jednak, że spora ilość poszukujących (oczywiście nie wszyscy), którzy pytają o dostępny termin, różnie reaguje na brak mojej natychmiastowej odpowiedzi lub odpowiedź opóźnioną, bądź po prostu odmowę, gdy tego terminu wolnego nie ma.
Wiele osób mocno bierze to do siebie bądź uważa, że mają tak straszne zaburzenia, iż nawet ja nie chcę się nimi zajmować. Dlatego postanowiłem zamieścić poniższą informację, gdyż wnioski te są błędne.

Terminów dla sesji online brakuje a ja nie stosuje zapisów na dalszy czas, gdyż po pierwsze prowadzę głownie stałe zajęcia z klientami, którzy obecnie wyrażają wolę brania w nich udziału. Nie jestem w stanie przewidzieć kto i w jakim terminie zajęcia zakończy i to z różnych powodów. Czasami ktoś chce nawet po odburzeniu zająć się innymi sprawami emocjonalnymi i każdy ogólnie potrzebuje indywidualnego czasu na samo „wyjście” ze swoich zaburzeń. To wszystko siłą rzeczy rozkłada się mocno w różnym czasie, bo zmiany emocjonalne nie zachodzą zwykle szybko.
Nie mogę więc zapisać nowej osoby, wybiegając w przód terminem, gdyż nie wiem, czy będę potem mógł wyrobić się czasowo.
Po drugie jestem po prostu człowiekiem, który większą część swojego życia poświęcił na zaburzenia własne, ale także innych ludzi i spoko sam w pewnym sensie wybrałem taką drogę i w ogóle na to nie narzekam. Jednakże to nie oznacza, że jestem w stanie 15 godzin na dobę prowadzić zajęcia lub udzielać odpowiedzi pisemnie.
Przeciętny ze mnie człowiek i dlatego nie udzielam konsultacji na rowerze, spacerze, w trakcie kolacji, w nocy, w restauracji przez telefon, czyli „na już” itp. bez względu na to, co się u Państwa dzieje.
Po trzecie moja praca poprzez Skype to nie jedyne zajęcia psychologiczne i diagnostyczne, jakimi się zajmuję, gdyż samo to nie rozwijałoby mnie zawodowo, a więc na inne rzeczy również muszę i chcę poświęcić czas.
Przykro mi, jeśli ktoś z Państwa poczuł się dotychczas lub poczuje urażony brakiem terminów, bądź moimi opóźnieniami w ich ustaleniu oraz moją  granicą, jaką wytyczam w tym wszystkim, ale jest to całkiem normalne zjawisko.
Dziękuję wszystkim za zrozumienie.

Oczywiście moi stali klienci nadal zapisują się tak jak dotychczas, czyli po sesji. Informacja dotyczy tylko osób nowych.

 


1. Organizacja Kalendarza


*Na dole strony znajdziecie Państwo kalendarz informujący o wolnych, bądź zajętych terminach, lecz proszę wpierw przeczytać poniższy tekst związany z jego organizacją, co pozwoli uniknąć wielu niepotrzebnych pytań.

a) Jakie oferty obejmuje kalendarz?
– Zajęcia płatne zgodnie z usługami przedstawionymi tutaj – zobacz oferty płatne.
– Zajęcia bezpłatne, które wykonuję w ramach swojego Stowarzyszenia Zaburzeni – zobacz akcje stowarzyszenia.

W kalendarzu można będzie zaklepać (jeśli będzie miejsce):
– Terapię stałą indywidualną, która w kalendarzu nie ma oznaczenia, widoczny jest po prostu termin z daną godziną i jest albo wolny, bądź zajęty. Jeśli jest wolny i uda się go Państwu „zaklepać”, to w wypadku tak zarezerwowanego terminu, istnieje gwarancja dalszych rezerwacji terminów, tak jak dla stałego klienta.
– Pojedyncze konsultacje indywidualne, które w kalendarzu są oznaczone, jako Pojedyncza konsultacja” i w tym wypadku oznacza to, iż rejestracja w tym terminie nie daje gwarancji, iż w dalszych terminach będą wolne miejsca.
Jest to termin przeznaczony dla pojedynczego spotkania/konsultacji wyjaśniającej wątpliwości lub omawiającej określony problem. Nie jest to jednak terapia.
– Terapie grupowe dla osób zaburzonych i mają one oznaczenie „Terapia grupowa” (w tym wypadku jednak rezerwacje są dostępne tylko przy starcie danej grupy, a o takim wysarzeniu informuje zwykle ogłoszenie na blogu, dlatego polecam go subskrybować).
– Szkolenia dla psychologów i oznaczone są one w grafiku, jako „Szkolenia”.
– Czasami też udostępniam w kalendarzu wolne miejsca dla różnych akcji Stowarzyszenia, wówczas oznaczone są one w kalendarzu, jako „Stowarzyszenie” i nie są one przeznaczone dla płatnych sesji, tylko bezpłatnych spotkań organizowanych raz na jakis czas.

b) W jaki sposób w ogóle dokonuje zapisów?
– Pierwszeństwo mają stali klienci, czyli Ci, którzy korzystają z regularnej terapii. Dla nich wyznaczane są terminy zwykle po zakończeniu sesji i wpisywane przeze mnie w kalendarz.
– W taki sposób ustalam grafik na 7,14, bądź 21 dni do przodu.
– Gdy wszyscy są zapisani i zostaną jakieś wolne na terapię, to zostaną one udostępnione, a jeśli nie będzie takich miejsc, to możliwe, iż uda się ustalić choćby kilka miejsc na spotkanie konsultacyjne (ale nie zawsze tak się stanie).
–  Tak ustalony grafik jest publikowany na kolejne tygodnie w jeden ustalony z góry dzień i prawie zawsze jest to niedziela kończącą grafik obecny (dokładny termin publikacji grafiku na kolejne tygodnie, jest widoczny zaraz nad kalendarzem).

c) Instrukcja korzystania:
– Kiedy dany dzień wyświetla się w kalendarzu na czerwono, to oznacza, iż danego dnia nie ma ani jednego już wolnego terminu. Kiedy na biało, to oznacza, iż jest dostępne jakieś miejsce/miejsca.
– Po kliknięciu w dany dostępny dzień na kalendarzu, wyświetlą się Państwu możliwości rezerwacji, jeśli tylko dana godzina będzie wolna. Kiedy przy określonej godzinie widoczny jest szary napis „zarezerwowane”, to znaczy, iż termin jest zajęty, a jeśli zielony „zarezerwuj”, to termin jest wolny.
– „Klikając” wybrany wolny termin, zostaniecie Państwo poproszeni o podanie swojego imienia i nazwiska (można wpisać cokolwiek, nawet inicjały) oraz adres e-mail (ten proszę wpisać dokładnie).
– Następnie po rezerwacji terminu proszę o kontakt ze mną poprzez jedną z poniższych opcji z informacją o rezerwacji terminu:
1. Formularz kontaktowy e-mail.
2. Kliknij aby połączyć przez Skype.

4. Obecny terminarz:
– Obejmuje okres – 29.03.2021 – 18.04.2021. * W okresie 20.04 – 06.05 mam urlop. *
    * W okresie 20.04 – 06.05 mam urlop. *
– Kolejny grafik ukaże się  23.05.2021 (około godziny 23, chyba, że nie ma niczego wolnego to wcześniej).

* Jeżeli odczuwasz dużą potrzebę terapii, to nie czekaj na wolne miejsce, tylko szukaj pomocy proszę w innych miejscach, bowiem nie warto zwlekać a ja nie jestem w stanie pewnych rzeczy przewidzieć.

Maj 2021
ponwtśrczwptsobnie
262728293012
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456
Subscribe
Powiadom o
guest
105 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Michał

Cześć, tak z ciekawości – czy w okresie 02.05 – 23.05 był jakiś wolny termin na terapię stałą, indywidualną?

Michał

Rozumiem

Maja

Hej Wiktorze, mam pytanie, bo pewnie czasem zdarza się, że klient odwołuje swą wizytę z jakichś przyczyn. Czy termin wraca wtedy do kalendarza, czy przed nowym miesiącem w ogóle nie ma co sprawdzać?

kasia

Ale ktoś mnie ładnie wyprzedził z tą konsultacją na 20.03 .
Nie podzielisz się chociaż pół h 😀 😀

Marzena

ahahah to jak u mnie. Siedziałam od 22 45 odświeżając stronę aż mi net zamulił 😀 😀 i widzę wolne miejsce! wpisuje dane i nagle błąd bo już zajęte. Wiktor wniosek jest jeden trzeba cię sklonować 😀 😀 bo nie każdy ma aż taki refleks jak osoba co to zaklepała. 😀

Kasia

No miał ktoś farta bo to były sekundy przy takim szybkim odświeżeniu 🙂
Także jeśli to czytasz drogi szczęściarzu to stawiam całość albo i dorzucę Ci jeszcze stówkę 😃

Karolina

Ja też cały czas zerkałam na zegarek ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło także czekam z niecierpliwością 😉
Wracam do czytania i odsłuchiwania materiałów, które sporo mi pomogły i za które WIELKIE DZIĘKI

Mariusz

😁 a ja budzik nastawiłem, echhh no nic Wiktorze i tak jestem Ci mega wdzięczny za materiały bo samo to postawiło mnie po pół roku bardziej na nogi. Sam prowadzę usługi więc wiem że się nie da zrobić wszystkiego naraz. Mam tylko sugestie co do zapisywania, czy nie lepiej by wyszła jakaś lista oczekujących?

monika

szkoda 🙁 już tyle czasu czekam 🙁 To było nawet jedyne moje życzenie na nowy rok 🙂 aby dostać sie do Ciebie na terapię, pozdrawiam

Kasia

A mi Tomaszu bardziej zależy niż Tobie zależy. Wcześniej mi zależało niż Tobie zależało. A ze mi aż tak zależy to będę uparcie czekać aż mi się uda w końcu chociaż dostać na ta pojedyncza konsultacje

Tomasz

Czy terapia będzie możliwa dopiero naprawdę od marca? Nie da się nic wcześniej obmyśleć? Bardzo potrzebuje i mi zależy, czy można inaczej się zapisać?

Karolina

Dzień dobry,
Widzę, że trudno jest 'dostać się' na konsultacje poprzez Skype, zatem mogłabym prosić o informację, czy planowany jest powrót do konsultacji mailowych? (kiedyś mi bardzo pomogły).
Z góry dziękuję za odpowiedź:)

monika

Wiktor, czy to jest sens czekać na dzień kiedy publikujesz kalendarz? Czy masz już zapełniony? i on się po prostu pokazuje?

monika

Wiktor bardzo dziękuję za odpowiedź. Ja absolutnie nie dziwię się ,że nie masz czasu 🙂 Czekam cierpliwie. 🙂

Kacha

Wiktorze, potrzebuję chociaż jednej sesji raz na 3,4,5 tygodni, napisałam ma Skype, proszę o odzew. Przerobiłam terapie już różne, psychiatrów ale twoje wpisy i divovick to majstersztyk i chciałabym nad tym pracować, ale z tobą żebyś chociaż raz na jakiś czas mi cos podpowiedział, byłoby mi łatwiej. Bardzo o to proszę

Monika

Oj, a tak czekałam na jakiś termin 🙁

Wiktoria

Cześć Wiktor! Czy mógłbyś mniej więcej określić kiedy i czy w ogóle jest szansa na pojawienie się jakichkolwiek terminów na konsultacje do Ciebie? Bardzo mi na tym zależy. Pozdrawiam

Karola

Wiktor bardzo potrzebuje sesji u Ciebie ;/ najlepiej terapii, czy możliwe to będzie w tym roku? I jeszcze mam małe pytanie, czy jeśli mam natrętne myśli od roku czasu i na początku dotyczyły zrobienia komuś krzywdy, potem że jestem pedofilem i teraz mam znowu, że skrzywdzę dzieci to mogę być pewna, że ja naprawdę nic nie zrobię? Staram się dopuszczać ale w kwestii dzieci ta obawa napełnia mnie wątpliwościami.

mariusz

Wiktor czytałem o reakcji walcz bądż uciekaj na początku piszesz że nerwica moze uaktywnić się np.podczas awantur,bujek bo jest wtedy duży lęk a póżniej jak się nakręci nerwica to wymyśla zastępcze zagrożenia typu zabije siebie, kogogoś albo choroby a co kiedy głownym temtem jest straszenie właśnie tymi bujkami z przeszłości czyli zagrożeniem wychodzącym od kogoś czyli jakiś agresorów z zewnątrz których mi lęk podsówa nie odemnie (sam zrobię sobie krzywde i tp)choć to śmieszne bo lęk poitrafi mi podsunąć gości których nie widziałem od 20lat ale mogą stanowic potencjalne zagrożenie tak mówi zabórzenie i teraz czy traktować to sposobem jak wszyscy zaburzeni inne tematy zastępcze bo z innymi tematami jakoś lepiej idzie a tu choć łatwo akceptować to ciężko ryzykować nawet ośmieszjąc nerwice w stylu (dobra bede w pracy czy gdzie kolwiek to niech mnie pobiją)Dlatego podsumuję pytaniem.Czy nie patrzeć na temat i jakie zagrożenie tylko robić to czego się uczę z twoich nagrań bez żadnego kompromisu dla nerwicy? I Chciałem przy okazji bardzo mocno PODZIĘKOWAĆ bo dzięki Tobie mogę funkcjonować bez leków DZIĘKUJĘ!

Last edited 6 miesięcy temu by mariusz
Adrian

Czy tu w ogóle można się zapisać? Bo od 3 tygodni poluje na termin i raz tylko widziałem 3 terminy wolne ale nie zdążyłem zaklepać…chodzi mi o szansę wogóle

Last edited 6 miesięcy temu by Adrian