* !! Ważna informacja dla nowych osób poszukujących wolnego terminu. Otwórz proszę poniższą zakładkę i przeczytaj. !!

Nie możesz uzyskać wolnego terminu ani odpowiedzi? Przeczytaj dlaczego tak może być.

Szanowni Państwo,
jeśli będziecie Państwo potrzebowali umówić się ze mną na konsultację czy też stałe zajęcia online to można będzie tego dokonać tylko i wyłącznie poprzez poniższy kalendarz. Jeżeli nie będzie dostępnego w nim terminu, to oznacza, iż wolnych terminów po prostu obecnie nie ma, a ja nie zapisuję z dalekim wyprzedzeniem (maksymalnie 2,3 tygodnie, ale to stałych klientów).
Cieszę się, że moje usługi są poszukiwane, gdyż wiem, iż wiele osób korzystających z moich ofert poleca mnie, a to z kolei oznacza, że niektórzy doceniają moją pracę. Zauważyłem jednak, że spora ilość poszukujących (oczywiście nie wszyscy), którzy pytają o dostępny termin, różnie reaguje na brak mojej natychmiastowej odpowiedzi lub odpowiedź opóźnioną, bądź po prostu odmowę, gdy tego terminu wolnego nie ma.
Wiele osób mocno bierze to do siebie bądź uważa, że mają tak straszne zaburzenia, iż nawet ja nie chcę się nimi zajmować. Dlatego postanowiłem zamieścić poniższą informację, gdyż wnioski te są błędne.

Terminów dla sesji online brakuje a ja nie stosuje zapisów na dalszy czas, gdyż po pierwsze prowadzę głownie stałe zajęcia z klientami, którzy obecnie wyrażają wolę brania w nich udziału. Nie jestem w stanie przewidzieć kto i w jakim terminie zajęcia zakończy i to z różnych powodów. Czasami ktoś chce nawet po odburzeniu zająć się innymi sprawami emocjonalnymi i każdy ogólnie potrzebuje indywidualnego czasu na samo “wyjście” ze swoich zaburzeń. To wszystko siłą rzeczy rozkłada się mocno w różnym czasie, bo zmiany emocjonalne nie zachodzą zwykle szybko.
Nie mogę więc zapisać nowej osoby, wybiegając w przód terminem, gdyż nie wiem, czy będę potem mógł wyrobić się czasowo.
Po drugie jestem po prostu człowiekiem, który większą część swojego życia poświęcił na zaburzenia własne, ale także innych ludzi i spoko sam w pewnym sensie wybrałem taką drogę i w ogóle na to nie narzekam. Jednakże to nie oznacza, że jestem w stanie 15 godzin na dobę prowadzić zajęcia lub udzielać odpowiedzi pisemnie.
Przeciętny ze mnie człowiek i dlatego nie udzielam konsultacji na rowerze, spacerze, w trakcie kolacji, w nocy, w restauracji przez telefon, czyli “na już” itp. bez względu na to, co się u Państwa dzieje.
Po trzecie moja praca poprzez Skype to nie jedyne zajęcia psychologiczne i diagnostyczne, jakimi się zajmuję, gdyż samo to nie rozwijałoby mnie zawodowo, a więc na inne rzeczy również muszę i chcę poświęcić czas.
Przykro mi, jeśli ktoś z Państwa poczuł się dotychczas lub poczuje urażony brakiem terminów, bądź moimi opóźnieniami w ich ustaleniu oraz moją  granicą, jaką wytyczam w tym wszystkim, ale jest to całkiem normalne zjawisko.
Dziękuję wszystkim za zrozumienie.

Oczywiście moi stali klienci nadal zapisują się tak jak dotychczas, czyli po sesji. Informacja dotyczy tylko osób nowych.

 


1. Organizacja Kalendarza


*Na dole strony znajdziecie Państwo kalendarz informujący o wolnych, bądź zajętych terminach, lecz proszę wpierw przeczytać poniższy tekst związany z jego organizacją, co pozwoli uniknąć wielu niepotrzebnych pytań.

a) Jakie oferty obejmuje kalendarz?
– Zajęcia płatne zgodnie z usługami przedstawionymi tutaj – zobacz oferty płatne.
– Zajęcia bezpłatne, które wykonuję w ramach swojego Stowarzyszenia Zaburzeni – zobacz akcje stowarzyszenia.

W kalendarzu można będzie zaklepać (jeśli będzie miejsce):
– Terapię stałą indywidualną, która w kalendarzu nie ma oznaczenia, widoczny jest po prostu termin z daną godziną i jest albo wolny, bądź zajęty. Jeśli jest wolny i uda się go Państwu “zaklepać”, to w wypadku tak zarezerwowanego terminu, istnieje gwarancja dalszych rezerwacji terminów, tak jak dla stałego klienta.
– Pojedyncze konsultacje indywidualne, które w kalendarzu są oznaczone, jako Pojedyncza konsultacja” i w tym wypadku oznacza to, iż rejestracja w tym terminie nie daje gwarancji, iż w dalszych terminach będą wolne miejsca.
Jest to termin przeznaczony dla pojedynczego spotkania/konsultacji wyjaśniającej wątpliwości lub omawiającej określony problem. Nie jest to jednak terapia.
– Terapie grupowe dla osób zaburzonych i mają one oznaczenie “Terapia grupowa” (w tym wypadku jednak rezerwacje są dostępne tylko przy starcie danej grupy, a o takim wysarzeniu informuje zwykle ogłoszenie na blogu, dlatego polecam go subskrybować).
– Szkolenia dla psychologów i oznaczone są one w grafiku, jako “Szkolenia”.
– Czasami też udostępniam w kalendarzu wolne miejsca dla różnych akcji Stowarzyszenia, wówczas oznaczone są one w kalendarzu, jako “Stowarzyszenie” i nie są one przeznaczone dla płatnych sesji, tylko bezpłatnych spotkań organizowanych raz na jakis czas.

b) W jaki sposób w ogóle dokonuje zapisów?
– Pierwszeństwo mają stali klienci, czyli Ci, którzy korzystają z regularnej terapii. Dla nich wyznaczane są terminy zwykle po zakończeniu sesji i wpisywane przeze mnie w kalendarz.
– W taki sposób ustalam grafik na 7,14, bądź 21 dni do przodu.
– Gdy wszyscy są zapisani i zostaną jakieś wolne na terapię, to zostaną one udostępnione, a jeśli nie będzie takich miejsc, to możliwe, iż uda się ustalić choćby kilka miejsc na spotkanie konsultacyjne (ale nie zawsze tak się stanie).
–  Tak ustalony grafik jest publikowany na kolejne tygodnie w jeden ustalony z góry dzień i prawie zawsze jest to niedziela kończącą grafik obecny (dokładny termin publikacji grafiku na kolejne tygodnie, jest widoczny zaraz nad kalendarzem).

c) Instrukcja korzystania:
– Kiedy dany dzień wyświetla się w kalendarzu na czerwono, to oznacza, iż danego dnia nie ma ani jednego już wolnego terminu. Kiedy na biało, to oznacza, iż jest dostępne jakieś miejsce/miejsca.
– Po kliknięciu w dany dostępny dzień na kalendarzu, wyświetlą się Państwu możliwości rezerwacji, jeśli tylko dana godzina będzie wolna. Kiedy przy określonej godzinie widoczny jest szary napis “zarezerwowane”, to znaczy, iż termin jest zajęty, a jeśli zielony “zarezerwuj”, to termin jest wolny.
– “Klikając” wybrany wolny termin, zostaniecie Państwo poproszeni o podanie swojego imienia i nazwiska (można wpisać cokolwiek, nawet inicjały) oraz adres e-mail (ten proszę wpisać dokładnie).
– Następnie po rezerwacji terminu proszę o kontakt ze mną poprzez jedną z poniższych opcji z informacją o rezerwacji terminu:
1. Formularz kontaktowy e-mail.
2. Kliknij aby połączyć przez Skype.

4. Obecny terminarz:
– Obejmuje okres: do 12.07.2021 przebywam na chorobowym, po czym będę musiał nadrobić zaległości. Dlatego:
– Kolejny grafik ukaże się 01.08.2021 (około godziny 23, chyba, że nie ma niczego wolnego to wcześniej).
* W kwestii stałej terapii polecam pytać dopiero pod koniec września 2021, gdyż wcześniej bardzo wątpię, aby pojawiło się coś wolnego w tym zakresie, a nie prowadzę tak dalekich list oczekujących, bo nie wiem co będę robił jesienią i nie wiem, czy będę w stanie dotrzymać obietnic oczekującym.

* Konsultacje pojedyncze natomiast jestem w stanie określić, tylko w określony dzień ukazywania się grafiku na kolejny tydzień, dlatego obowiązuje zasada kto się załapie, to się załapie.

* Jeżeli odczuwasz dużą potrzebę terapii, konsultacji to nie czekaj na wolne miejsce, tylko szukaj pomocy proszę w innych miejscach, bowiem nie warto zwlekać a ja nie jestem w stanie pewnych rzeczy przewidzieć.

Lipiec 2021
ponwtśrczwptsobnie
2829301234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930311
Subscribe
Powiadom o
guest
115 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Monk

Czy dzisiaj się coś pojawi wolnego w ten weekend, czy nie?
Wiele osób czeka na to pierwsze spotkanie i lepiej by było jakby się wcześniej informacja pojawiała.

Wiola

To chyba trzeba jakiegoś autoclickera zainstalować 😀 były trzy wolne terminy konsultacji i żadnego nie zaklepałam. Masakra 😀 Wiktor a tak prosiłam w mailu że jak się coś pojawi to żebyś napisał…za wolna jestem na takie wyścigi. 🙂

Miko

Ja znalazlem sposób, kopiuj wklej i się udało więc polecam na przyszłość he

Żaneta

Mi też bardzo zależy na terapii… Lub chociaż jednej konsultacji, od dziecka OCD, później silne zaburzenia lękowo-depresyjne, uzależnienienie od benzodiazepin, silna DD/DP, duże stany depresyjne … Chodzę na terapie, ale jednak nie do konca mi to gra. Ostatnio słyszę ciągle to somo… Mysli to myśli, życzliwość, akceptacja, ,teraźniejszośc, jogi, medytacje, ja wiem że to wszystko potrzebne. Ale chcialabym teraz cos wiecej dowiedziec sie o OCD, jak z tym działać, poznać mechanizmy, rozronic co jest życiem a co obsesjami, kompulsjami, tego terapeutka mi nie wyjasnia…

Last edited 2 miesięcy temu by Żaneta
tomek

Wysłałem wiad. do Pana, proszę o kontakt przy ustalaniu kolejnych tygodni, potrzebuję terapii dla depersonalizacji. Dziękuję

Karolina

Witam ,
Wiktorze, poszukuję jednej godzinki tylko na konultację. Jakby się coś zwolniło, lub znalazł termin….Poproszę o informację:)

Rafael

Witam serdecznie. Czy będzie możliwość zapisania się na 1 bądź 2 konsultacje na pierwszą połowę Czerwca? Jestem tu nowy, brałem już udział w kilku terapiach online u różnych psychologów, terapeutów ale niestety z niewielkimi efektami. Wysłuchanie kilku filmów z cyklu Divovic dało mi nieporównywalnie więcej wskazówek, sił do wyjścia z moich lęków niż wszystkie inne terapii w jakich uczestniczylem w całym moim życiu. Jestem szczególnie zafascynowany tym co mówi Victor, mam wrażenie że w końcu znalazłem kogoś kto idealnie wie co się dzieje w mojej głowie, jego porady są nieprawdopodobnie pomocne, trafne. Dlatego też bardzo chciałbym skorzystać z indywidualnych konsultacji. Dziękuję za wszystko.

Michał

Cześć, tak z ciekawości – czy w okresie 02.05 – 23.05 był jakiś wolny termin na terapię stałą, indywidualną?

Michał

Rozumiem

Maja

Hej Wiktorze, mam pytanie, bo pewnie czasem zdarza się, że klient odwołuje swą wizytę z jakichś przyczyn. Czy termin wraca wtedy do kalendarza, czy przed nowym miesiącem w ogóle nie ma co sprawdzać?

kasia

Ale ktoś mnie ładnie wyprzedził z tą konsultacją na 20.03 .
Nie podzielisz się chociaż pół h 😀 😀

Marzena

ahahah to jak u mnie. Siedziałam od 22 45 odświeżając stronę aż mi net zamulił 😀 😀 i widzę wolne miejsce! wpisuje dane i nagle błąd bo już zajęte. Wiktor wniosek jest jeden trzeba cię sklonować 😀 😀 bo nie każdy ma aż taki refleks jak osoba co to zaklepała. 😀

Kasia

No miał ktoś farta bo to były sekundy przy takim szybkim odświeżeniu 🙂
Także jeśli to czytasz drogi szczęściarzu to stawiam całość albo i dorzucę Ci jeszcze stówkę 😃

Karolina

Ja też cały czas zerkałam na zegarek ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło także czekam z niecierpliwością 😉
Wracam do czytania i odsłuchiwania materiałów, które sporo mi pomogły i za które WIELKIE DZIĘKI

Mariusz

😁 a ja budzik nastawiłem, echhh no nic Wiktorze i tak jestem Ci mega wdzięczny za materiały bo samo to postawiło mnie po pół roku bardziej na nogi. Sam prowadzę usługi więc wiem że się nie da zrobić wszystkiego naraz. Mam tylko sugestie co do zapisywania, czy nie lepiej by wyszła jakaś lista oczekujących?

monika

szkoda 🙁 już tyle czasu czekam 🙁 To było nawet jedyne moje życzenie na nowy rok 🙂 aby dostać sie do Ciebie na terapię, pozdrawiam

Kasia

A mi Tomaszu bardziej zależy niż Tobie zależy. Wcześniej mi zależało niż Tobie zależało. A ze mi aż tak zależy to będę uparcie czekać aż mi się uda w końcu chociaż dostać na ta pojedyncza konsultacje

Tomasz

Czy terapia będzie możliwa dopiero naprawdę od marca? Nie da się nic wcześniej obmyśleć? Bardzo potrzebuje i mi zależy, czy można inaczej się zapisać?

Karolina

Dzień dobry,
Widzę, że trudno jest ‘dostać się’ na konsultacje poprzez Skype, zatem mogłabym prosić o informację, czy planowany jest powrót do konsultacji mailowych? (kiedyś mi bardzo pomogły).
Z góry dziękuję za odpowiedź:)