Witaj, 🙂
poniżej przedstawiam ofertę zajęć indywidualnych, dla osób z zaburzeniami lękowymi, zaburzeniami osobowości, kłopotliwymi reakcjami wynikającymi z błędnych schematów i przekonań oraz tych, którzy mają trudności z wyrażaniem własnych emocji i siebie.

Przed zapisaniem się na spotkanie, poznaj proszę wszystkie poniższe informacje.

Czego możesz oczekiwać?

Zapoznaj się proszę z informacjami o sposobach mojej pracy, oraz tym czego możesz oczekiwać od Naszych spotkań.

O mnie

Przed współpracą warto chociaż trochę poznać jakie psychologiczne podejście preferuję, a także z jakiego powodu.

l

Regulamin Współpracy

Sesje tego rodzaju wymagają posiadania regulaminu, po to aby mieć jasność co do wspólnych działań i oczekiwań.

Organizacja spotkań


a) Najlepiej zacząć od:
 zakładek „Czego możesz oczekiwać?” ; „Informacje o mnie” ; „Regulamin Współpracy”.

b) Miejsce spotkań, czas oraz cena:
 oferuję spotkania on-line. Łączymy się poprzez aplikację Skype lub Google Hangouts
– czas trwania spotkania: 50 minut, 
– cena: 100 złotych za jedno spotkanie. 

c) Więcej informacji w rozwijanych zakładkach poniżej:

 

Jakie zaburzenia i problemy obejmuje oferta?

Kliknij i zobacz więcej informacji

a) Zaburzenia lękowe:
–  zaburzenia obsesyjno – kompulsyjne (nerwica natręctw),
–  zaburzenia lękowe z napadami paniki, lękiem wolnopłynącym (nerwica lękowa z lub bez agorafobii),
–  lęk społeczny (fobia społeczna),
–  zaburzenia depresyjne,
–  zaburzenia hipochondryczne.

b) Derealizacja i depersonalizacja.

c) Konflikty wewnętrzne, trudna przeszłość:
–  DDA/DDD,
–  trudne przeżycia z przeszłości,
–  konflikty i problemy emocjonalne występujące z uwagi na obecnie trwające problemy i trudne sytuacje.

d) Inne problemy emocjonalne:
–  brak umiejętności (z różnych przyczyn) wyrażania swoich emocji oraz potrzeb,
–  przerost wewnętrznego krytyka,
–  niskie poczucie wartości i brak asertywności,
–  niedojrzałość emocjonalna (praca poprzez zdobywanie nowych doświadczeń i to nie tylko tych związanych z przyjemnymi emocjami),
–  skupianie się na innych, jednocześnie zaniedbując własne sprawy i potrzeby,
–  perfekcjonizm,
–  potrzeba wsparcia emocjonalnego przy rozpoczynaniu brania leków np. antydepresyjnych i ich odstawianiu,
–  zachowania unikające i wypierające negatywne myśli, emocje itp.

e) Zaburzenia osobowości:
–  zaburzenie osobowości lękowej ; zależnej ; unikającej,
–  osobowość anarkastyczna,
–  zaburzenie osobowości z pogranicza, borderline.

 f) Choroby psychiczne:
–  choroba dwubiegunowa,
–  choroba schizofrenii.
Uwaga – w wypadku chorób psychicznych (punkt f) zajęcia ze mną ograniczają się do nauki rozpoznawania sytuacji, okoliczności, które mogą przyczyniać się do epizodów psychotycznych lub depresyjnych w chorobie afektywnej dwubiegunowej, schizofrenii.
A także na ogólnej pracy nad emocjami i relacjami społecznymi

Czy otrzymasz ode mnie poradę "na wszystko"?

Kliknij i zobacz więcej informacji

a) Jak się przygotować?
Na  pierwszym i zazwyczaj drugim spotkaniu rozmawiamy o Tobie i powodach, dla których się do mnie Drogi Kliencie zgłosiłeś.
A więc przygotowaniem będzie ułożenie sobie ewentualnych pytań do mnie, i zastanowienie się nad sposobem przedstawienia problemu.

Wiem, iż wiele osób stresuje się pierwszymi spotkaniami, dlatego zaznaczam, że nie gryzę i jestem cierpliwym człowiekiem w tych tematach. ;p

b) Czy uzyskasz ode mnie poradę „na wszystko”?
Zastanawiałem się na początku pracy jak pogodzić bycie „Guru”, z pracą typowo psychologiczną ale jak zawsze znalazłem złoty środek. 🙂

Zaburzenia lękowe, osobowości, błędne przekonania oraz problemy emocjonalne.

„Porada” to złe słowo, lepszy o wiele i oddający właściwy sens jest wyraz „zawodowa wskazówka”.
Możesz ją ode mnie jak najbardziej uzyskać w tematach zaburzeń lękowych, mechanizmów i możliwości określonego nastawienia się wobec tego.
To samo dotyczy schematów, błędnych przekonań i różnych cech osobowości, czyli utrwalonych zachowań oraz reakcji emocjonalnych.
A więc podpowiem Ci jak możesz np. zareagować na atak paniki, myśl natrętną, lęk, niepokój, wyuczone zachowanie czy emocje jak choćby nadmierne poczucie winy.
Jednakże w sytuacji kiedy potrzeba popracować nad przyczynami pojawienia się problemów, aby np. zmniejszyć poziom wewnętrznego żalu, czy też pogodzić się z przeszłością, bądź pracujemy nad problemami z emocjami i ich wyrażaniem – nie zawsze mogę udzielić bezpośredniej wskazówki zawodowej. Gdyż czasami potrzeba abyś pewne rzeczy Drogi Kliencie dostrzegł sam. Tyczy się to także osobistych spraw czy też życiowych decyzji.

Diagnoza problemu.
Preferuję nie tyle co „wystawianie efek” (choć jeśli zechcesz to również podam), bowiem tym zwykle zajmują się lekarze psychiatrzy ale szczegółowe rozbicie problemu z emocjami i psychiką.  Wskazanie konkretnych blokad i mechanizmów.
Gdyż to własnie to tak naprawdę najbardziej przydaje się na zajęciach i umożliwia posuwanie się krok po kroku do przodu.

Dieta, suplementy itp.
Otrzymuje również wiele pytań w kwestii stosowania leków przeznaczonych dla zaburzeń emocjonalnych, diety czy też suplementów, bądź różnych tematów pokrewnych.
Nie jestem lekarzem ani dietetykiem – to zaznaczam jako pierwsze. Natomiast posiadam dość szeroką hobbystyczną dodatkową wiedzę w tym zakresie i na Twoje życzenie mogę się nią podzielić. Jednakże zawsze zaznaczam, że w wypadku tej części jest to moja prywatna opinia. A więc również „wskazówka” ale nie zawodowa – a prywatna, hobbystyczna. Każdą z nich polecam skonsultować przede wszystkim z lekarzem. Gdyż nie posiadam uprawnień lekarskich, aby móc wyrażać opinie w tym temacie w kontekście zawodowym.

 

Sposoby płatności za usługę.

Kliknij i zobacz więcej informacji

Dane do wykonania płatności otrzymasz po rejestracji terminu.

Będziesz mógł ją wykonać poprzez:
– Paypal,
– przelew na konto bankowe krajowe lub zagraniczne.

Zapisy na zajęcia i kontakt


a) Rejestracji dokonasz poprzez kalendarz:
Kliknij i przejdź do terminarza

b) Formularz kontaktowy:
Kontakt do mnie

Poniżej możesz zostawić opinię dotyczacą zajęć. Dziękuję za wszelką informację zwrotną. 🙂

238
Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
R dlD
Gość
R dlD

Hi jak się można zapisać na spotkanie? Robert

Oliwia
Gość
Oliwia

Dobry wieczór czy wiadomo co się dzieje z terminami? Bo już nie ma ich drugi tydzień prawie a czekam żeby zarejestrować termin.
Dużo uśmiechu 🙂 Oliwia

Małgorzata
Gość
Małgorzata

Panie Wiktorze bardzo proszę o ustosunkowanie się do słów mojego psychiatry, że w zaburzeniach lękowych natretne myśli nie występują codziennie. Poszłam do lekarza tak zobaczyć co mi powie i zdebiałam po tym. Mam myśli natretne o chorobach psychicznych, opętaniu więc takie słowa wzmocniły moje analizy. Co robić teraz?

Piotrek
Gość
Piotrek

Halo halo kiedy nowe terminy będą podane, bo w terminarzu nic nie ma. Bardzo mi zależy bo nie jestem pewien czy to co mam to nerwica.

Zmieszany
Gość
Zmieszany

Dzień dobry, pozwolę sobie zadać pytanie czy mimo, że mam diagnozę od psychiatry od 2 lat, że mam zaburzenie lękowe, to czy nie jest dziwne, że mam od kilku dni takie różne stany a dokładnie nastroje w ciągu dnia. Raz wydaje mi się, zę jest lepiej a za chwilę gorzej i mam wtedy strasznego doła. przyznam, ze nakrecam się na chad, czy to możliwe aby psychiatra się pomylił?

Aga24
Gość
Aga24

Czekam aż ruszy zakładka – https://www.emocjobranie.pl/odburzeni-historie-swiadectwa/ Chcę się wpisać. 😉 Wiktorze działaj bo się rozmyślę to opisywać a miałeś w tym duży udział. 😀 Wyszłam z nerwicy po półtora roku cierpienia nie do opisania, nawet lekarze nie wierzyli w takie somatyzacje. 🙂

Szymon
Gość
Szymon

Nie wiem czy mogę o to tutaj zapytać, ale chyba wszędzie indziej jest kolejka. Czy można nazwać schematem to, że boję się, że utracę swoją narzeczoną? Czy jest to jakiś rodzaj konfliktu wewnętrznego? Mam trochę wydaje mi się też z tym problem, bo moja dziewczyna nie za bardzo lubi spędzać czas razem. To mnie chyba trochę boli bo zawsze się dla niej mocno staram jak ma jakiś problem. Nie wiem jak mam po prostu to rozpatrywać, dziękuję z góry za odpowiedź.

Marta
Gość
Marta

Panie Wiktorze chciałam zapytać o jedną tylko rzecz. Mam myśli o tym, ze mogę zrobić krzywde własnemu dziecku. Przeczytałam Pana wpisy i słuchałam nagrań, za które dziękuję bo postawiły mnie trochę na nogi, niestety nerwica chyba nie chce tak odpuścić i boję się dotykac własnego dziecka. mam wrażenie, ze lepiej jakbym trzymała się z daleka, żeby mu tylko nie zrobić krzywdy, każde zbliżenie się to wielki lęk. Czy w tej sytuacji na pewno nie moge zrobić mu krzywdy? Prosze o odpowiedź i dziękuję z góry

Robert
Gość
Robert

Hej przede wszystkim dziękuję Ci za tego bloga, pozwoliłem sobie napisać Ci email z moją sytuacją i wiadomość na skype, ale nie wiem czy ją dostałeś. Bardzo mi zależy na odpowiedzi na dniach a nie ma dostępnych nawet terminów gdybym chciał się zapisać.

Agata par
Gość
Agata par

Choruje na schizofrenie od wielu już lat i wyrażam teraz wdzięczność Wiktorowi za znalezienie dla mnie miejsca w zajęciach grupowych oraz za dotychczasowe spotkania indywidual 🐶 szczególnie za pracę przy moim skomplikowanym życiu i za to że nie zakładał z góry że schizofrenik nie może już nic bo jest i tak chory 🐎 a choroba to choroba a życie to życie. Wiktor to na swój sposób specyficzny i wyjątkowy terapeuta 🦁 jeśli masz forsę i spier*** w głowie korzystaj

Olaf
Gość
Olaf

Minusem jest brak możliwości zapisania się na jakikolwiek termin bo żadnego nie ma dostępnego a po próbie kontaktu odpowiedź na meila dopiero po 3 dniach z informacją, że nie jest obecnie to możliwe…bo nie ma miejsc. To po co czekać te 3,4 dni?

Paulina 'salemka'
Gość
Paulina 'salemka'

Ślicznie dziękuję 😄za terapię i nie wiem, czy słowo oburzona do mnie pasuje, bo nerwica dawała mi okresami do wiwatu w związku z innym problemem. Lękiem przed bliskością, który hamował w wysokim stopniu moje życie osobiste. Unikałam związków i czułam czasami niechęć, kiedy tylko dochodziło do większych zbliżeń. Udało mi się to przełamać z pomocą terapii Wiktora i jego wyjaśnień schematów, jakie mam oraz wsparciu w pracy nad nimi która nie jest łatwa, bo emocje aż szarpiä, a także dzięki terapii grupowej. Troszkę to wszystko czasu zajęło i wielu chwil zwątpienia, ale warto o siebie walczyć! Nie wiem, czy jest sens się więcej rozpisywać, bo chyba większość interesuje głównie nerwica tyle, że ona przestała mi się pojawiać całkiem, dopiero kiedy ułożyłam życiowo trudne prawy do końca. U mnie akurat było w tę stronę. Pozdrawiamy serdecznie 🙆😀

martin
Gość
martin

Dzień dobry długi czas nałogowo wchodziłem w ten dział sprawdzając posty odburzonych i dlatego wstawiam link do mojej 😉 Opisałem na forum więc myślę, że tu link wystarczy https://www.zaburzeni.pl/post210493.html

Ghost
Gość
Ghost

Graty Marcin ! 🙂 Wiedziałem , że Ci się niedługo uda 🙂

@anna
Gość
@anna

Wiktor czy jest możliwość stworzenia jakiegoś kącika gdzie byłyby zapisane historie odburzonych? Bo jest tyle komentarzy pod ofertami, że te historie zaginęły a warto je czasem poczytać :)) Taka prośbunia :D:D

Anka
Gość
Anka

Wiktor! Twoja historia jest mega! Przeczytałam ją co prawda raz na razie ale jestem pod dużym wrażeniem 😏 czekam na Twoje nagranie o schizofrenii i jeśli masz jakikolwiek termin co drugi tydzień to napisz proszę na email podani w polu komentarza. dziekuje!

KubaK-ce
Gość
KubaK-ce

Witam jestem z Katowic i dostałem do Pana namiar, słyszałem dużo dobrego i chciałbym zapisać się na zajęcia. Mam silną depersonalizację i nerwice lękową. Wysłałem meila i sprawdzam kalendarz ale wszystko zajęte. Potrzebuję pilnie pomocy jak mogę się inaczej zapisać?

MichałDD
Gość
MichałDD

Oburzony z derealki. 💪Moje świadectwo jest o derealizacji a dokładnie uczucia że coś się zmieniło, czułemsię nie do końca obecny tu gdzie jestem i całe widzenie świata też się zmieniło. Nie zmieniły się może kolory choć często były jaskrawe bardziej niż bez dd tylko wszystko było ciągle szare, jakby chmury mnie przygniatały [wiem może brzmieć dziwnie] i jakby mnie wszystko co widzę nie dotyczyło. Jakby mnie ktoś z tego wyrwał i zmuszał tylko do oglądania bez udziału w tym. Bałem się że coś się stało z moim mózgiem, bo wszystko wzielo sie od trawy i jakiejś mieszanki z mefedronem. Zażyłem to raz w życiu i potem żałowałem bo stan derealizacji jak mnie złapał to trzymał przez dwa lata. Wiktor produkował się dużo tylko ciężko było na początku to wdrożyć ale im dalej tym więcej łapałem głowne zasady i zdałem sobie sprawę że po prostu nie mam wyjścia. Poza stanem nieobecności… Czytaj więcej »

laura
Gość
laura

Znalazłam tę stronę na fb i Pana historia jest bardzo zbliżona do mojej. Dziękuję za te wszystkie wpisy bo pomagają mi ułożyć kilka kwestii. Pisał Pan też o lekach w nich i podzielam ten pogląd bo sama długo brałam leki i było to tylko czasowe ale momentami mam ochotę do nich wrócić, dlatego chciałam zapytać czy uważa Pan, że osoby z nerwica które biora leki nie mogą wyjść trwalenz zaburzeń?