Stowarzyszenie Zaburzeni.pl
Witam!
Poniżej przedstawiam Państwu zakres działalności Stowarzyszenia Zaburzeni.pl, która głównie skupia się na internetowej psychoedukacji, a także lokalnych spotkaniach mających na celu wsparcie osób zaburzonych emocjonalnie oraz chorych psychicznie.

Pomysł na Stowarzyszenie powstał, gdy zacząłem zawodowo realizować się w pracy psychologicznej. Zrozumiałem bowiem pewną potrzebę upodmiotowienia wszelkiej dodatkowej działalności na rzecz tych, którzy borykają się z problemami emocjonalnymi. Dlatego też wraz z kilkoma chętnymi osobami stworzyłem pierwszy projekt zajęć grupowych i tak oto jesteśmy. 🙂
Nasze Stowarzyszenie nie szuka specjalnego rozgłosu, lecz skupia się na konkretnej działalności lokalnej, żeby wesprzeć osoby potrzebujące. Poza spotkaniami w Katowicach prowadzimy też działalność internetową, mającą na celu wspierać emocjonalnie tych, którzy akurat tego potrzebują.
Wszelkie projekty są oczywiście realizowane zgodnie z posiadanymi zasobami ludzkimi i czasowymi, a także materialnymi. Ponadto stanowią działalność hobbystyczną, nie są więc ścisłym obowiązkiem i zawsze mogą zostać zawieszone, bądź zmienione, oczywiście po uprzednim poinformowaniu osób z nich korzystających.

Jeżeli podoba Ci się ten pomysł, chcesz wziąć w nim udział lub w jakikolwiek sposób wesprzeć, to skontaktuj się ze mną: formularz kontaktowy.

Pozdrawiam
Wiktor Stańczyk

(Obecnie niektóre podstrony mogą być w trakcie uzupełniania z powodu braku czasu na bieżące uzupełnianie).

Informacje związane z Naszą działalnością:

Psychoedukacja online

Webinary online

Psychoedukacja dla osób zaburzonych emocjonalnie.

Zajęcia grupowe

Ustalanie nieprawidłowych schematów

Zajęcia grupowe w Katowicach, bądź online, na których ustalamy nieprawidłowe przekonania i schematy.

Fobia, lęk społeczny

Spotkania w Katowicach dla osób z lękiem społecznym. Nauka wychodzenia poza strefę komfortu.

Schizofrenia ; ChAD

Zajęcia grupowe w Katowicach, bądź online w celu lepszego zrozumienia siebie i odnajdywania wspólnej motywacji.

Schizofrenia, ChAD w rodzinie

Spotkania online dla rodzin, wśród których obecna jest choroba schizofrenii lub ChAD.