Obecnie zajęcia te nie zostały rozpoczęte. Gdyż w okresie lipca trudno by było mi dotrzymać obietnicy ich zrealizowania.
Dlatego wolę zacząć po tym okresie. Przepraszam i pozdrawiam.
Wiktor

10
Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Joasia
Gość
Joasia

Witam trafiłam na stronę szukając informacji o moich natręctwach i też jestem dda ale mój palący problem to myśli że coś zrobię swoim dzieciom. Te myśli mnie przerażają i powodują okropne ataki paniki, nie mogę w ogóle spać. Miałam już tak kiedyś ale urodziłam drugie dziecko i zajęłam się mocno wychowaniem i jakoś przeszło. Teraz biorę leki już 2 miesiąc ale na razie bez poprawy. Czy te zajęcia mi w czymś mogą pomóc? Nie wiem już co robić z tym jak się te myśli pojawiają bo wpadam w panikę.

Siwiec
Gość
Siwiec

Wiktor dziękuję za informację o odwołaniu zajęć, czy zmieni się przez to lista wpisanych na terapię? Czy po prostu termin tylko?
Napisałam do Bartka i jak rozumiem on wyśle mi nowy termin jak zostanie ustalony na maila?
Dużo zdrowia życzę!

Iwona Pierończyk
Gość
Iwona Pierończyk

Wiktorze a jakie masz w ogóle zdanie co do ddd i dda czy to są zaburzenia czy nie? Bo jest spór podobnież o to w środowisku psychiatrów i psychologów. Jedni mówią że tak a inni że nie. Jakieś masz zdanie w tym temacie? Bo lepiej chyba wiedzieć czy się ma zaburzenie czy tak naprawdę nie. Przynajmniej ja to tak odbieram.