Obecnie formularz ten jest dopracowywany, dlatego nie wysyłaj proszę jeszcze poprzez niego wiadomości.

Odburzeni, Historie odburzonychPostanowiłem stworzyć miejsce gdzie osoby, które wyszły z zaburzeń, odburzyły się – jeśli tylko będą miały chęci – mogą przedstawić i pozostawić tutaj swoje zmagania z zaburzeniem oraz drogę, która doprowadziła do upragnionej wolności.
Dzięki temu po pewnym czasie powstanie baza świadectw ozdrowieńców, gdyż każdą podesłaną historię opublikuję w postaci wpisu na stronie, dodając go do odpowiedniej kategorii, co ułatwi ich znalezienie.

Istnieją już na forum zaburzeni.pl działy „Sukces” zarówno dla zaburzeń lękowych (zobacz) jak i depersonalizacji, derealizacji (zobacz), ale nie każdy przeglądający tę witrynę oraz kontaktujący się ze mną jest zarejestrowany na forum, czy w innej społeczności zaburzonych.pl.
Dlatego też taka baza może stać się fajnym miejscem, które będzie na różne sposoby przysługiwać się wszystkim obecnie zaburzonym lękowo, osobowościowo i ogólnie emocjonalnie.

Jeżeli „wyszedłeś” ze swoich zaburzeń, czy też naprostowałeś swoje schematy lub zachowania, bądź zrobiłeś jakąś pracę nad sobą oraz własnymi emocjami i chciałbyś tym się podzielić z innymi, to skorzystaj z poniższego formularza. Stwórz wiadomość a następnie wyślij do mnie. 🙂
Zgodnie z tym stworzę wpis, który opublikuję i dzięki temu wiele osób będzie mogło się z nim zapoznać, jednocześnie uzyskując chociażby motywację, ulgę, wiedzę bądź po prostu rodzaj drogowskazu dla siebie i swojej drogi.
Będzie to tylko Twoje dzieło, o czym zawsze poinformuję publikując je. Będziesz miał prawo w każdej chwili dokonać edycji i zmian.

*Uwaga
Poniższy formularz przeznaczony jest dla każdego rodzaju sukcesu w pracy nad sobą i własnymi emocjami. 
Nie chodzi tylko o zaburzenia lękowe czy osobowości. Każdy sukces emocjonalny warto przedstawić, gdyż praca nad emocjami i zmiany w reakcjach oraz zachowaniach wymagają uporu, determinacji, oraz nabywania umiejętności przeczekiwania negatywnych emocji i często cierpienia. Wszystko to zalicza się do kręgu odburzenia.

A więc Odburzony Użytkowniku do dzieła: 🙂

Zwróć uwagę: