Hej, 🙂
poniżej przedstawiam drugi odcinek serii: „Jak to u mnie było? Jak to się zmieniło?” dotyczący tematyki zaburzeń lękowych a dokładnie w tym wypadku mojego silnego lęku przed schizofrenią, utratą kontroli oraz ogólnie lęku wolnopłynącego i napięcia.
W nagraniu tym znajduje się opis własnych doświadczeń, który przedstawia moją drogę związaną tak naprawdę z odburzeniem, gdyż to właśnie ciągłe próby, mimo tego, co się działo ze mną doprowadziły umysł emocjonalny do rezygnacji z  tych wszystkich zagrożeń, jakie sobie stworzył, a które ja nakręcałem wiecznymi analizami.

 

Seria nagrań opisujących moje zmagania z zaburzeniami (link do kategorii serii), jest całościowym uzupełnieniem mojej historii i serii Divovicka, a także dawnych wpisów, które zamieszczałem na forum www.zaburzeni.pl. Uszeregowany spis wszystkich nagrań dostępnych na stronie, które stworzyłem znajdziesz pod tym linkiem: wprowadzenie w nagrania.

Poniższe audio jest wrzucone na dwa sposoby, poprzez Youtube oraz poprzez bloga, a także zostanie udostępnione do pobrania.

Youtube: niedługo wrzucę


Blog: